Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş amacı ikinci el araç alacak vatandaşların tarafsız %100 doğrulukta kotrol ederek sorunsuz, güvenli ve değerinde araç almalarını sağlamak.
Firmamız ekspertiz işlemlerini TÜV Türk muayene istasyonlarının kullandığı, sektöründe dünya lideri MAHA ve BOSCH marka teknolojinin son sistem cihazlarla yapılmaktadır..
Araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur..
Konusunda uzman ekibimiz ve Makine Mühendislerimiz eşliğinde, her marka araca sorunsuz %100 doğrulukta ekspertiz hizmeti yapılmakta ve bu işlemler imzalı, kaşeli ve raporlar halinde vatandaşlara sunulmaktadır..
Firmamız 1983 yılından itibaren faaliyet gösteren tecrübemiz doğrultusunda OTO EXPERTİZ alanındaki perakende boşluğu fark ederek expertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan ilk ilk tam teşekküllü kuruluştur..
DYNO MAX Markası ile yapılanmasını 2011 yılında Gaziantep'te gerçekleştiren firmamız 2. el oto alıcılarına tam anlamıyla cevap vermektedir..
Ülke genelinde yaygınlaşmakta olan firmamız alanında en güvenilir ve lider marka olmanın bilincinde olarak emin adımlarla büyümektedir..
Yurt dışında katılmış olduğumuz uzun eğitim programları ve süreç içinde kazandığımız tecrübelerimiz sayesinde edindiğimiz, bilgi ve birikimlerimizi görevimiz doğrultusunda kullanırken müşterilerimizin araç alım tercihlerinde daha doğru kararlar vermelerinde katkımızın büyük olduğunu bilmek, en büyük mutluluk ve gurur kaynağımızdır..

 GAZİANTEP'TE BİR İLK OLAN MERKEZİMİZDE DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN CİHAZLARLA ÇALIŞMAKTAYIZ